Otomatik kepenk sistemleri nelerdir.


Otomatik kepenk sistemleri otomasyon sektörünün en önemli yapı taşlarındandır. Otomatik kepenk sistemleri sadece kepenk sistemleri olarak değil, otomatik panjur ve garaj kapısı olarak bile kullanılabilmektedir. Bu nedenle otomatik kapı sistemleri üreticisi ve satıcısıyım diye kendisini tanıtan firmaların vazgeçilmez ürünüdür. Firmamız da otomatik kepenk sistemleri üreticisi ve satıcısı olarak hizmet vermektedir.

Otomatik kepenk sistemleri Türkiye genelinde pek çok ğretici firma ve pek çok marka profil ile boy göstermektedir. Bunların başlıcaları Alusel ve Özdil profillerdir. Firmamız kendi imalatı olan lameller ve profiller kullanarak hizmet vermektedir. Bu nedenle standart dışı üretimler gerçekleştirebilmekteyiz. Bu avantajların yanı sıra kendi montaj ekibimize de sahip olduğumuz için kısa sürede montaj ve satış işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz.

Otomatik kepenk sistemleri Alüminyum kepenk ve çelik kepenk olarak 2'ye ayrılmaktadır.

Alüminyum kepenk sistemleri; kullanım sahası mağaza, işyeri vb. yerler, panjur sistemleri olarak konutlara ve garaj kapısı sistemleri olaarak da konutlar için uygulanabilmektedir.

Çelik kepenk sistemleri; işyerleri, mağazalar (özellikle korunması gereken yerler, örneğin; kuyumcular, döviz büroları, banka vb.) gibi yerler ve garaj kapısı sistemleri olarak konut tipi kullanılmaktadır.

Otomatik kepenk Ankara'da firmamız ayrıcalığıyla erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ister iletişim formumuzu doldurun, isterseniz telefon ve mail yolu ile bize ulaşın. Her şey çok kolay olacak.

Otomatik kepenk Ankara