Hızlı Pvc Kapı Tamiri


Hızlı PVC Kapılar yoğun kullanıma sahip olan tesislerin ve degişken hava şartlarında günlük defalarca açılıp kapanması zaman ve iş gücü kaybının azalması, hijyen sağlaması, gürültüyü önlemesi için PVC tip hızlı kapı takılmalıdır.

PVC Sarmal kapılar iç mekanda 5 mt genişlik ve 4 mt yükseklik ölçülere kadar yayğın bir şekilde kullanılabilir. Özel fren tertibatı ile donatılmış güçlü motor ve entegre siviç sistemine sahiptirler. Branda kapı genişliği boyunca tasarlanmış tambur sistemi üzerine direk sararak toplanmaktadır. Motor sistemi şafta direk geçirilmektedir, bir kulak yardımı ile ana gövdeye sabitlenmektedir.Brandanın düzgün durabilmesi ve yerçekimi ile kendiliğinden serbest halde inebilmesi için kapı alt kenarında kapı genişliğince alt baza profili yer almaktadır. Baza profili dikmelerin arasınada yeteri kadar girdiğinden brandanın hava basıncı ve rüzgarla yerinden çıkmasını engellemektedir. Bu durumda belli bir baskı kuvvetinin üzerine baskı geldiğinde baza yerinden çıkarak brandanın zarar görmesini engellemektedir. 

Hızlı PVC kapılar özellikle dış mekanlar için tasarlanmıştır.10 mt genişlik ve 10 mt yükseklikteki açıklıklara ve mekanlara rahatlıkla uygulanabilmektedir.Branda içerisinde yerleştirilen boru barlar sayesinde yüksek şiddetteki rüzgarlara karşı dayanıklılık saglar. Hızlı PVC kapı ile ilgili en küçük sorun için bize ulaşabilir yardım alabilirsiniz.