Endüstriyel Garaj kapları Neden Tercih Edilebilir


Endüstriyel garaj kapısı; büyük hacimli tesisler fabrika, depo, antrepo, , askeri tesisler gibi geniş açıklıkların bulunduğu ve yüksek performans gerektiren alanları kapatmada kullanılmaktadır.

İstenilen her türlü Motor otomasyon sistemi ile çalıştırılabilir Endüstriyel Garaj Kapısı sistemleri metal kütle dedektörü, fotosel sistemi, Şifreli, kartlı,  butonlu vb sistemlerle, araç ve cisim geçişlerinde çarpmalara karşı güvenlik sağlar. Otomatik fotoselli kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması özelliğiyle insan ve araç giriş çıkış sirkülâsyonu yoğun olan işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra halat kopma ve yay kırılma emniyet sistemi ile de kapıda maksimum kullanım güvenliği mevcuttur. Elektrikle çalışan sistem Otomasyon, enerji kesintisine uğradığı zaman manuel olarak kontrol edilebilir. Böylelikle elektrik kesintisi yaşanılan durumlarda mağduriyet yaşanmaz.

Daha saymakla bitmeyen birçok özelliklerinden dolayı endüstriyel kapıyı tercih edebilirsiniz. Tabiki yukarıda belirttiğimiz özellikler ışığı altında tercihinizi yapmanızı önerebiliriz.