Garaj kapıları renkleri


Garaj kapıları günümüzde görsel açıdan çok gelişmiş olan, kullanımı pratik ve çok faydalı ürünlerdir. Sadece garajınıza araç giriş çıkışını değil, aracınızın güvenliğini, garajınızın temizliğini ve aynı zamanda zaman kazanmanızı sağlamaktadır. Garaj kapılarının bir diğer adı da dekoratif garaj kapılarıdır. Bu tip garaj kapılarına ayrıca dekoratif tip endüstriyel seksiyonel kapı da denilmektedir.

Adından da anlaşılacağı gibi garaj kapılarının dekoratif yönü de yüksektir. Özellikle kullanılan sandviç panellerin renklendirilmesi, kapıya pencere takılması ve kapı panelinin renklerinin tercihi bu özelliği tetikleyen unsurlardandır. Garaj kapısının panellerinin renk seçeneğinde herhangi bir sınırlama yoktur. Ral kartelası ile boyanabilen bu ürünler bina yapınıza uygun olarak tasarlanmakta ve montajı tamamlanmaktadır.

Garaj kapılarının üzerine ayriyeten pencere de açılabilmektedir. Bu sayede karanlık düşen garajınıza az da olsa ışık girmesini sağlayabilir veya bu pencere ile dekoratif amaçlı faydalanabilirsiniz.