Otomatik Panjur Tamiri


Motorlu panjur tamiri, işin uzmanları tarafından yapılmalıdır. İşin ustası motorlu panjur tamir kısmında zorlanmadan arızanın nereden ve nasıl kaynaklandığını çözer.Tamiri yaparken bu kıstası baz alarak, motorlu panjuru tamir eder ve bir daha aynı yerden arıza vermemesini sağlar.

Motorlu Panjur Tamiri Nasıl Yapılır?

En çok sorulan sorulardan biri motorlu panjur nasıl tamir edilir. Bu konuda ayrıntılı olarak, motorlu panjur arızaları hakkında detaylı bilgiler yayınlayacağız.

Motorlu panjur arızasının ne olduğunu tespit etmek önemlidir.Panjur sistemlerinde birçok arıza ile karşılaşabilirsiniz.

Motorlu Panjur Tamir Aşamaları Nasıl Olmalıdır?

Otomatik Panjur Tamiri

Öncelikle arızanın ne olduğunu tespit etmek tamir etmenin yarısı demektir.

İkinci önemli nokta ise motorlu panjur sisteminin arızasının neden kaynaklandığının tespittir.

İkinci bölüm neden önemli olduğu hakkında ayrıntı vermek gerekirse,motorlu panjur tamirinde en önemli noktalardan biridir. Arızayı gidermek işin basit kısmıdır. Ama arızanın neden ve nasıl geliştiğini bulmak, tespit etmek ileride aynı arızanın tekrarlamaması için verilen teknik servis ücretinin boşa gitmemesini sağlar. Yapılan motorlu panjur tamirinin uzun ömürlü olmasını ve sağlıklı bir tamir yapmanıza imkân tanır.

Üçüncü aşama ise motorlu panjur tamiri yapıldıktan sonra yoğun teste tabi tutmaktır. Test sonucu tamiri düzgün yapılıp yapılmadığı veya arızanın giderilip giderilemediğini test etmiş olursunuz.

Motorlu Panjur Teknik Tamir Servisi Aşamaları Nelerdir?

Motorlu Panjur Teknik Servis

Motorlu panjur arızası müşterilerimizin bize verdiği bilgi ile hareket ederiz. Ne gibi sorun yaşıyorsunuz gibi sorularımız ile arızayı telefonda ön bilgi olarak alırız.

İkinci aşama buna göre teknik servis ekibimizin hazırlanması ve gerekli malzemeleri götürmesi.

Bir sonraki aşama arızayı tespit etmek ve müdahale etmeden nereden ve nasıl kaynaklandığını bulmak.

Yukarıdaki işlemlerden sonra motorlu panjur tamirine geçmeden önce, müşteriye panjurlarının tamiri hakkında bilgi vererek bilgilendirmektir. Müşteri onay vermeden motorlu panjur tamir işlemine başlanmaz.

Motorlu panjur tamiri bittikten sonra, test edilerek kontrol edilir ve bu testi müşterinin de yapmasını istendikten sonra teslim edilir.

Servis formu hazırlanır, ne işlem yapıldı, hangi parça değişti bunlarla ilgili ayrıntılı bilgi servis formuna eklenerek müşteriye imzalatılır. Servis formu, yapılan tamirin ve işlemlerin 1 yıl garantili olduğunun ispatıdır. Servis formu size hangi işlemin yapıldığını belirtir ve yapılan işlemlerin garantisinin olduğunu belirtmek için sizlere verilir.